Breadcrumbs



Terminy konsultacji z nauczycielami w roku szkolnym 2016/2017

 

LP sala daty dyżurów Dzień pierwszego tygodnia godzina nauczyciel szkoła
1 1 7 XI ; 5 XII ; 6 III 3 IV ; 8 V poniedziałek 16.00 - 18.00 Bartosiewicz Inga GIM1
2 4 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Bielecka Aneta  SP4
3 czytelnia 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 16.00 - 18.00 Borkowska Aneta GIM1/SP4
4 10 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Borkowska Joanna  SP4
5 11 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Borkowski Rafał SP4
6 6 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 16.00 - 18.00 Bryła Agnieszka GIM1/SP4
7 gabinet pedagoga 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 18.00 - 20.00 Chudzik Agnieszka  SP4/Gim1
8 6 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 16.00 - 18.00 Czarnecka Katarzyna GIM1
9 1 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 16.00 - 18.00 Długosz Agnieszka  GIM1
10 2 7 XI ; 5 XII ; 6 III  3 IV ; 8 V poniedziałek 16.00 - 18.00 Dmowska Ilona GIM1
11 7 7 XI ; 5 XII ; 6 III  3 IV ; 8 V poniedziałek 18.00 - 20.00 Dybciak Hubert GIM1
12 13 8 XI ; 6 XII ; 7 III  4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Dziewulski Grzegorz SP4
13 gabinet logopedy 8 XI ; 6 XII ; 7 III 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Dzięgielewska Monika SP4/Gim1
14 9 7 XI ; 5 XII ; 6 III 3 IV ; 8 V poniedziałek 18.00 - 20.00 Gaja-Michalak Agnieszka GIM1/SP4
15 10 7 XI (pn); 6 XII ; 7 III ; 4 IV ; 9 V wtorek 18.00 - 20.00 Górska Dorota SP4
16 13 8 XI ; 6 XII ; 7 III  4 IV ; 9 V wtorek 18.00 - 20.00 Grzejdak Marzenna;  SP4
17 12 8 XI ; 6 XII ; 7 III 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Janaszek Zbigniew SP4
18 16 8 XI ; 6 XII ; 7 III 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Jaworska Monika SP4
19 6 8 XI ; 6 XII ; 7 III  4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Jezierska Agnieszka;  SP4
20 czytelnia 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 18.00 - 20.00 Kamola Zygmunt GIM1
21 9 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 18.00 - 20.00 Kobińska Elżbieta;  SP4
22 15 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Kondracka Dorota SP4/Gim1
23 5 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 15.05 - 17.05 Kondratowicz Jadwiga  SP4
24 gabinet psychologa 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 18.00 - 20.00 Kowalska Ilona SP4/Gim1
25 czytelnia 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 18.00 - 20.00 Kozłowska Edyta GIM1/SP4
26 3 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 18.00 - 20.00 Krasuski Marek GIM1/SP4
27 17 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 ks. Padysz Paweł SP4
28 16 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 16.00 - 18.00 ks. Ponikowski Robert GIM1
29 gabinet wicedyrektora 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Kur Elżbieta SP4/Gim1
30 5 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 15.05 - 17.05 Lech Anna SP4/Gim1
31 4 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Makosz Ewa SP4
32 czytelnia 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 18.00 - 20.00 Marciniuk Adam SP4
33 5 7 XI ; 5 XII ; 6 III ; 3 IV ; 8 V poniedziałek 18.00 - 20.00 Mazur Aldona Gim1
34 11 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 18.00 - 20.00 Michalak Renata SP4
35 15 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Mojzych Andrzej SP4
36 3 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 16.00 - 18.00 Niedźwiedź Agnieszka  GIM1/SP4
37 8 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 16.00 - 18.00 Niewęgłowska Agata GIM1/SP4
38 8 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 18.00 - 20.00 Olszewska Joanna SP4
39 12 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 18.00 - 20.00 Oskroba Przemysław SP4/Gim1
40 czytelnia 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 18.00 - 20.00 Ostrowski Jakub GIM1/SP4
41 16 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 18.00 - 20.00 Pietrzak Bożena GIM1/SP4
42 1 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Pilska Bożena  SP4
43 14 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Piskorz Beata SP4/Gim1
44 2 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 18.00 - 20.00 Piskorz Ewa GIM1
45 gabinet dyrektora 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Pogodzińska Elżbieta SP4
46 6 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 16.00 - 18.00 Rutkowska Katarzyna GIM1
47 4 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Rzepko Małgorzata;  SP4
48 17 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 s. Nazarko Jolanta SP4
49 5 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Sekita Mirosława SP4
50 gabinet wicedyrektora 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 16.00 - 18.00 Siedlecka-Marciniuk Anna GIM1
51 9 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Słomka Anna SP4
52 2 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Smyk Jolanta SP4
53 1 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Stryjek Małgorzata SP4
54 8 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 18.00 - 20.00 Sulej Beata GIM1
55 1 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 18.00 - 20.00 Szczygielska Joanna GIM1
56 2 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Ścioch Ewa SP4
57 9 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 16.00 - 18.00 Tomczak Małgorzata GIM1/SP4
58 7 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 18.00 - 20.00 Wardak Agnieszka SP4
59 7 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 16.00 - 18.00 Wawrzyńczak Małgorzata GIM1
60 12 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 16.00 - 18.00 Wereszczyńska Elżbieta SP4/Gim1
61 4 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 16.00 - 18.00 Wiąckiewicz Maria Gim1
62 1 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Wolanin -Drozd Monika SP4
63 3 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Wójcikowska Jadwiga SP4
64 6 8 XI ; 6 XII ; 7 III; 4 IV ; 9 V wtorek 16.00 - 18.00 Wójtowicz Anna SP4
65 gabinet psychologa 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 16.00 - 18.00 Zaniewicz Agnieszka GIM1/SP4
66 5 7 XI ; 5 XII ; 6 III; 3 IV ; 8 V poniedziałek 16.00 - 18.00 Zubkiewicz Iwona GIM1/SP4

Template designed by FEROmedia.NET (Copyright © 2013)