Wyniki Szkolnego Konkursu Literackiego Kartka z pamiętnika św. Mikołaja

13 stycznia 2017r. w Gimnazjum nr 1 w Łukowie przedstawiono wyniki Szkolnego Konkursu Literackiego Kartka z pamiętnika św. Mikołaja, zorganizowanego przez polonistki Agnieszkę Bryłę i Iwonę Zubkiewicz.

Decyzja jak zwykle nie była prosta – uczestnicy zgłosili wiele ciekawych tekstów na podobnym poziomie. Jedne zachwycały językiem, skojarzeniami, inne sprawnym opisem. Jurorzy poszukiwali prac, których autorzy potrafili sprawnie połączyć wszystkie te elementy z oryginalnymi spostrzeżeniami. W związku z tym nagrodę główną otrzymała uczennica klasy 2 a – Agnieszka Laskowska.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za trud włożony w odkrywanie tajemnic związanych z postacią św. Mikołaja.