Akcja „Witaminy na śniadanie” w Gimnazjum Nr 1

08.02.2017r. w Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie odbyła się akcja pt.: „Witaminy na śniadanie”. Impreza poświęcona była zdrowemu stylowi życia i była kontynuacją działalności profilaktycznej prowadzonej w szkole. W spotkaniu uczestniczyła Pani Dyrektor Zespołu Szkół – Elżbieta Pogodzińska oraz Panie Wicedyrektor Anna Siedlecka- Marciniuk i Elżbieta Kur.

Młodzież przygotowała pyszne śniadanie w postaci zdrowych owoców i rozdała je na przerwach wszystkim chętnym. Działanie to połączono z wystawą fotografii uczniów i nauczycieli spożywających swoje śniadania zgodnie z przewodnim hasłem: „Śniadanie to najważniejsze danie”. Celem akcji było uświadomienie wszystkim rangi śniadania jako  pożywnego i zdrowego pierwszego posiłku.

Koordynatorzy akcji: Ilona Dmowska, Joanna Szczygielska, Agnieszka Gaja - Michalak