Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/fero/public_html/gim1/libraries/joomla/string/string.php on line 28

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.input_encoding is deprecated in /home/fero/public_html/gim1/libraries/joomla/string/string.php on line 29

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.output_encoding is deprecated in /home/fero/public_html/gim1/libraries/joomla/string/string.php on line 30
Karnawałowe „Roztańczone Czwartki”

Karnawałowe „Roztańczone Czwartki”

W Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie podczas karnawału uczniowie brali udział w projekcie „Roztańczone czwartki” w ramach działalności  Klubu Promocji Zdrowego Stylu Życia. Systematycznie, w każdy czwartek gimnazjaliści spędzali aktywnie czas podczas przerwy, tańcząc walca wiedeńskiego, belgijkę, bawiąc się w rytm piosenki „Jedzie pociąg z daleka” oraz ćwicząc aerobik prowadzony przez p. Edytę Kozłowską.

Taniec obok dostarczanych wrażeń estetycznych, dał uczestnikom wiele satysfakcji i radości, kształtował wrażliwość, wyczucie harmonii i piękna, doskonalił zdolności motoryczne, rozwijał poczucie rytmu. Różnorodność tanecznych czwartków niejednokrotnie zaskakiwała uczniów i przyciągała do wspólnej zabawy.

Koordynatorzy akcji:  Ilona Dmowska, Joanna Szczygielska, Agnieszka Gaja – Michalak.