Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/fero/public_html/gim1/libraries/joomla/string/string.php on line 28

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.input_encoding is deprecated in /home/fero/public_html/gim1/libraries/joomla/string/string.php on line 29

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.output_encoding is deprecated in /home/fero/public_html/gim1/libraries/joomla/string/string.php on line 30
Czytelnictwo

Czytelnictwo

Nauczyciele zespołu języków obcych w Gimnazjum nr 1 zorganizowali akcję mającą na celu promocję czytelnictwa, które jest jednym z priorytetów MEN w roku szkolnym 2016/2017. Z tej okazji została przygotowana dekoracja zachęcająca do czytania w języku angielskim, niemieckim oraz rosyjskim. Uczniowie przygotowali okładki książek, które ich zdaniem warto przeczytać, natomiast nauczyciele chcąc zachęcić gimnazjalistów do nauki języków obcych,wykorzystali przysłowia, wiersze, powiedzenia promujące książki jako najlepszych przyjaciół, czytanie jako pożyteczną formę spędzania wolnego czasu oraz sposób na relaks.

Koordynatorzy akcji: Małgorzata Tomczak, Ilona Dmowska, Marek Krasuski

.czyt2czyt3czyt1