Piknik śniadaniowy w gimnazjum

9 marca 2017r. w Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie odbył się „Piknik śniadaniowy”. Akcja promowała codzienne zjadanie drugiego śniadania przez młodzież. Z koszykami i kocami oraz zdrowymi przekąskami przygotowanymi w domu, uczniowie stawili się wspólnie na dużym korytarzu. A tam – w wiosennym wystroju, wśród odgłosów przyrody zajadali zdrowe smakołyki i rozmawiali w gronie swoich znajomych.

Akcji towarzyszył konkurs na najbardziej kreatywną grupę piknikową. Jury w składzie: pani dyrektor Elżbieta Pogodzińska, zastępca dyrektora - pani Anna Siedlecka – Marciniuk i Elżbieta Kur oraz pani psycholog Ilona Kowalska, wyróżniły i nagrodziły zwycięskie klasy smacznymi i zdrowymi nagrodami. Do konkursu przystąpiło 6 klas. I miejsce w konkursie zdobyła klasa IIC. II - klasa IIB, natomiast III miejsce – klasa IIIC. Wyróżnienie uzyskała klasa IIA i IID. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Koordynatorami akcji był Szkolny Klub Promocji Zdrowego Stylu Życia pod przewodnictwem pani Ilony Dmowskiej, Joanny Szczygielskiej i Agnieszki Gaja – Michalak.