Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/fero/public_html/gim1/libraries/joomla/string/string.php on line 28

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.input_encoding is deprecated in /home/fero/public_html/gim1/libraries/joomla/string/string.php on line 29

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.output_encoding is deprecated in /home/fero/public_html/gim1/libraries/joomla/string/string.php on line 30
Witaminy na śniadanie, czyli akcja „Zjedz kanapkę”

Witaminy na śniadanie, czyli akcja „Zjedz kanapkę”

sniad            Drugie śniadanie to najbardziej z zaniedbywanych dań w ciągu dnia. Czasami rodzice zadają sobie pytanie: Co przygotować na drugie śniadanie do szkoły? Odpowiedź jest prosta: kanapkę. Tak, kanapkę. Być może to nic odkrywczego, ale dostarcza wielu witamin i minerałów. Może być z chleba żytniego, orkiszowego, razowego z dodatkiem wędliny, sera, jajka. Do tego plasterek pomidora, ogórka, papryki lub rzodkiewki i gotowe. Pomysłów na kanapki na drugie śniadanie jest dużo i warto znaleźć chwilę czasu na ich przygotowanie, dostarczając sobie w ten sposób porcję zdrowej energii.

W Gimnazjum nr 1 w Łukowie Klub Promocji Zdrowego Stylu Życia postanowił promować zdrowe i pyszne kanapki. 15 marca 2017r. została przeprowadzona akcja „Witaminy na Śniadanie”, podczas której wszyscy uczniowie i nauczyciele mieli okazję spróbować kanapek przygotowanych na drugie śniadanie.