Podsumowanie programu „Wielkie miasta krajów anglojęzycznych” w Gimnazjum Nr 1 w Łukowie

W roku szkolnym 2016/2017 w Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie realizowano program własny „Wielkie miasta krajów anglojęzycznych”. W trakcie jego trwania uczniowie klas drugich na kółku z języka angielskiego mieli możliwość poszerzenia wiedzy, rozwijania umiejętności językowych, informatycznych, pogłębiania wiedzy historycznej i geograficznej.

Program powstał w celu zachęcenia uczniów do nauki języka angielskiego oraz do zwiedzania ciekawych miejsc, nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Na zakończenie projektu został zaproszony Stephan Nunn, który przeprowadził lekcję dotyczącą Londynu. W sposób bardzo interesujący i twórczy opowiedział o ciekawych miejscach w stolicy Wielkiej Brytanii. Przedstawił również miejsca, które nie są wybierane przez turystów, ale jako londyńczyk stwierdził, że warto je zobaczyć.

Opiekun programu - pani Agnieszka Gaja-Michalak - oraz jego uczestnicy składają serdeczne podziękowania Stephanowi Nunn za włączenie się w jego realizację.

Agnieszka Gaja - Michalak