Bal gimnazjalny 2017

W sobotni wieczór, 10 czerwca 20117 roku, zorganizowany został Bal Gimnazjalny  dla uczniów klas trzecich Gimnazjum nr 1 w Łukowie.

Przygotowania do balu rozpoczęły się już w kwietniu. Uczniowie pod czujnym okiem Pani Edyty Kozłowskiej, nauczyciela wychowania fizycznego doskonalili kunszt związany z zatańczeniem poloneza – reprezentacyjnego tańca narodowego. O piękną dekorację, oprawę muzyczną oraz aspekt kulinarny zatroszczyli się rodzice.

Bal Gimnazjalny otworzyła oficjalnie dyrektor szkoły Elżbieta Pogodzińska, witając w swoim przemówieniu wszystkich przybyłych na tegoroczną uroczystość. Następnie uczniowie zatańczyli poloneza. Sam taniec, ale również grację i elegancję młodzieży podziwiali nauczyciele i rodzice bohaterów wieczoru.

Tegoroczni absolwenci gimnazjum świetnie się bawili w rytmach najróżniejszych rodzajów muzyki. Oprócz oficjalnego, uroczystego poloneza i żywiołowych przebojów, nie zabrakło też spokojniejszych, romantycznych rytmów.

Agnieszka Niedźwiedź